Şarkı Sözleri
Fulin - Süper Kahraman Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 1

Fulin - Süper Kahraman Şarkı Sözleri

Fulin – Süper Kahraman Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Fulin’in, DMC etiketiyle yayınlanan “Süper Kahraman” isimli tekli çalışması, video klibiyle netd’de yayına girdi.

Müzik dünyasına damgasını vurmak isteyen Fulin “Süper Kahraman” şarkısının klip çekimleri için yine kamera karşısına geçti.

Yaz boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız “Süper Kahraman” tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Fulin – Süper Kahraman, şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkıya benziyor.

Fulin – Süper Kahraman şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Fulin – Süper Kahraman Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Fulin – Süper Kahraman Şarkı Sözleri

Kim Olur Yanılan
Tek Hasarım Aşk Bu Kazadan
Arayı Açmayalım
Nerde Kaldıysak Devam Ordan

Senin Zorluğun İhtisas Konum
Zaman Adildir Bilir İşini
Büyük Aşkına Ayrılıkla
Saplarım Hançerimi

Biraz Geç Oldu Beni Anlaman
Aşka Mı Geldin Süper Kahraman
Beklediğime Değdi Tam Şuan
Bendesin Tendesin

Fulin – Süper Kahraman Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz