Şarkı Sözleri
Fuat Saka - Alaca Katu Mota Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Fuat Saka - Alaca Katu Mota Şarkı Sözleri

Fuat Saka – Alaca Katu Mota Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Fuat Saka‘nın, “Karedeniz’e Kalan” Albümünde yer alan “Alaca Katu Mota”  isimli şarkısı Kalan Müzik etiketiyle yayımlanan yayında.

Trabzon doğumu Fuat Saka, çocukluğundan beri melodilerle, Karadeniz müzikleriyle yoğurulmuş. Bugün geldiği noktada; söylediği her şarkının içine bizi götürebilen, yüreğinde titreyen tutkuyu dinleyenlere geçirebilen ender sanatçılardan bir tanesi.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekanlarında bol bol duyacağımız Alaca Katu Mota tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Fuat Saka – Alaca Katu Mota şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Fuat Saka – Alaca Katu Mota şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Fuat Saka – Alaca Katu Mota Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Fuat Saka – Alaca Katu Mota Şarkı Sözleri

Alaca Katu Mota
Korbaz Goyitfi Fotda
Komohti Komohtana
Vamaçfen Ma Ğhut Tuta
Alaca Katu Mota
Neknaz Ko Getdu Tuta
Ma Bulur Gurbetişa
Nako Tuta Dobguta
Türkçesi:

Alaca Yavru Kedi
Dolamiş Peştemali Beline
Gel Geleceksen
Bekleyemem Beş Ay

Alaca Yavru Kedi
Ay Indi Kapiya
Ben Gidiyorum Gurbete
Kaç Ay Kalayim?

Fuat Saka – Alaca Katu Mota Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz