Şarkı Sözleri
Firuze Deli Aşık Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Firuze Deli Aşık Şarkı Sözleri

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar… Firuze Deli Aşık Şarkı Sözlerini sizler için paylaşıyoruz.

Firuze’nin, DMC etiketiyle yayınlanan “Deli Aşık” albümünde yer alan “Deli Aşık” isimli şarkısı, 7 Eylül 2016 tarihinden itibaren video klibiyle netd’de müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Firuze’nin Deli Aşık albümü müzik marketlerde satışa çıktı. Müzik marketlerde yerini alan ve adını albümden alan deli aşık şarkısı da bunun beraberinde dijital palatformlarda yayınlandı. Firuze Deli aşık şarkısı müzikseverlerden vasat bir puan almış gibi gözüküyor. Önümüzdeki günler parçanın nasıl bir yere sahip olacağını hep beraber daha iyi göreceğiz. Sizleri yormamak adına parçanın videosunu aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli dinlemeler diliyoruz.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın! MÜZİKLİ GÜNLER…;)

Firuze Deli Aşık Şarkı Sözleri

Ölmedim Yaşıyorum Gidenle Ölünmüyor
Sen Seçtin Hayatını Aşkımıza Kim Su Veriyor
Gitmedin Kalıyorum Ha Desem De Gidilmiyor
Yemin Etmiş Bir Kere Gönül Başkasını Görmüyor
Başkasını Istemiyor.

Bana Deli Aşık Diyorlar Varsın Desinler
Yukarıda Allah Var Biliyor Geçtim Kendimden
Kokun Hala Sızlatıyor Yüzün Rüyalarımda
Yüreğime Haciz Koydum Öptüm Onu Da
Öptüm Onu Da, Öptüm Onu Da..

Firuze Deli Aşık Dinle

Firuze

Sitemizde sanatçıya ait toplam 1 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz