Şarkı Sözleri
Fettah Can Yalan Bu Dünya Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 1

Fettah Can Yalan Bu Dünya Sözleri

Yalan Bu Dünya Sözleri Müziği ve Düzenlemesi Fettah Can‘ın kendisine ait olan, Tarık Ceran’ın Mix-Mastering‘ini yaptığı, Yönetmenliğini ise Hasan Kuyucu‘nun yaptığı 25 ocakta yayınlanan parça Dokuzsekiz müzik tarafından youtube kanalına eklentiği tarihten beri 2.200.000’i kişi tarafından dinlenmiştir. Dünyaya sitem edilen Yalan bu dünya şarkı sözleri bir çok hayranı tarafından her gün aranmaktadır. Şarkı sözü ve videosunu konumuzun devamında bulabilirsiniz.

 

Sozleridinle.net sitemizden herkese selamlar. Uzun süredir şarkıcılar camiasında zirvesini koruyan Fettah Can Yalan Bu Dünya şarkısı sonunda bizlerle. Yalan Bu Dünya 2015 yılında çıkmış bir Fettah Can şarkısıdır ve oldukça tutulduğunu söylemek mümkündür. Sorunsuz olarak dinleyebileceğiniz bir çok Fettah Can şarkılarını da sitemizde bulabilirsiniz. Umarız sitemizde iyi vakit geçirmişsinizdir. Beğendiğiniz şarkılara yorum yapmanız demek bizlere teşekkür etmek demektir. İyi dinlemeler dileriz.

 

Fettah Can Yalan Bu Dünya Sözleri

HERKES KENDİNİ KOYMUŞ
YÜKSEK YÜKSEK YERLERE
BİZ KISA KALDIK DÜNYANIN VAY HALİNE
ÇOK DEĞİŞMİŞ BU ŞEHİR
YALANLA DOLMUŞ
BAKILMIYOR ARTIK HARAMINA HELALİNE
 
GÜLMÜYOR ARTIK YÜZÜMÜZ
BİZE NE OLDU?
BİR TUTAM SEVDA DİLEDİK
ZİYAN OLDU.
 
YALAN, YALAN, YALAN BU DÜNYA
BİR VERDİN SEVDİRDİN,
BİN ALDIN DÜNYA.
 
YALAN, YALAN, YALAN BU DÜNYA
NE ÖLDÜRDÜN, NE GÜLDÜRDÜN,
SÜRÜNDÜRDÜN DÜNYA.
 
AH DÜNYA
 
AH YALAN, YALAN, YALAN BU DÜNYA
BİR VERDİN SEVDİRDİN,
BİN ALDIN DÜNYA.
 
YALAN, YALAN, YALAN BU DÜNYA
NE ÖLDÜRDÜN, NE GÜLDÜRDÜN,
SÜRÜNDÜRDÜN DÜNYA.

 

Etiketler: fettah can yalan bu dünya, fettah can yalan bu dünya sözleri, fettah can yalan bu dünya dinle, fettah can yalan bu dünya şarkı sözü.
 

Fettah Can Yalan Bu Dünya Dinle

fettah can yalan bu dünya şarkı sözleri, fettah can yalan bu dünya şarkısı, yalan bu dünya dinle youtube, şarkıları, şarkısı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz