Şarkı Sözleri
Fettah Can Sen En Çok Aşksın Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 8

Fettah Can Sen En Çok Aşksın Şarkı Sözleri

Fettah Can, Sen En Çok Aşksın Şarkı Sözleri Cansu Kurtcu‘ya, Müziği Cansu Kurtcu ve Fettah Can‘a, Mix-Mastering’i Tarık Ceran‘a, Yönetmenliği ise Bedran Güzel‘e ait olan şarkı 6 mayıs 2016 tarihinde Dokuzsekiz müzik tarafından youtube kanalına yüklendiğinden beri 5 milyona yakın izlenme rakamına ulaştı.

 

2016 yılına bomba gibi girmiş sitemizden herkese selamlar. Uzun süredir şarkıcılar camiasında zirvesini koruyan Fettah Can Sen En Çok Aşksın şarkısı sonunda bizlerle. 2016 yılının en iyi şarkılarından biri olan Fettah Can Sen En Çok Aşksın şarkısını rahatlıkla tavsiye edebiliriz. Fettah Can Sen En Çok Aşksın sözlerini beğenen ziyaretçilere tavsiyemiz benzer şarkıları da sitemizde arama yaparak bulmaları yönünde olacaktır. Sitemizi beğendiyseniz sık sık ziyaret etmeyi unutmayın.

 

fettah can sen en çok aşksın şarkı sözleri
fettah can sen en çok aşksın şarkı sözleri

 

Fettah Can Sen En Çok Aşksın Sözleri

Hazırlan Bir Saate Kapındayım
Gidiyoruz Ses Etme
Korktuğunun Farkındayım…
Sana Bir Şey Olmayacak
Ben Ve Her Şeyim Yanındayım
 
Hayat Takviyem
İklim Değişikliğim
Kalp Ağacımın Gölgeside
Seninleyim…
 
Gece Ateşim Gündüz Güneşim
Taptığım Ilk Aşksın
Gözleri Yeşim Sen Ilk Eşim
Sen En Çok Aşksın…

 
Etiketler: Fettah can sen en çok aşksın, fettah can sen en çok aşksın sözleri, fettah can sen en çok aşksın dinle, fettah can sen en çok aşksın şarkı sözleri, fettah can sen en çok aşksın şarkı sözü, fettah can sen en çok aşksın şarkısı.
 

Fettah Can Sen En Çok Aşksın Dinle

fettah can 2016 şarkıları, sen en çok aşksın dinle youtube, fettah can 2016 dinle gibi aramalardan ulaştığınız bu yazımızda umarız aradığınızı bulmuşsunuzdur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz