Şarkı Sözleri
Ferhat Göçer feat. Volga Tamöz Düştüm Ben Yollara - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Ferhat Göçer feat. Volga Tamöz Düştüm Ben Yollara Şarkı Sözleri

Ferhat Göçer feat. Volga Tamöz Düştüm Ben Yollara Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Ferhat Göçer feat. Volga Tamöz’ün, Erol Köse Prodüksiyon etiketiyle yayınlanan “Düştüm Ben Yollara” albümünde yer alan “Düştüm Ben Yollara” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de yayında sevenleriyle.

Ferhat Göçer’in merakla beklenen albümü “Düştüm Ben Yollara” raflardaki yerini alıyor. Yaz ayına damga vuran “Yıllarım Gitti” için ilk kez bir araya gelen iki doktor; Ferhat Göçer ve Erol Köse, yakaladıkları büyük başarıyı, “Düştüm Ben Yollara” parçası ile daha da büyütmeye ve bu kez de kışa damga vurmaya hazırlanıyorlar.

Ferhat Göçer feat. Volga Tamöz Düştüm Ben Yollara şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu. Başarılı sanatçının her şarkısı gibi bu şarkısıda güzel ve arşivlik. Keyifli şarkının söz ve müziği kendi imzasını taşıyor.

Ferhat Göçer feat. Volga Tamöz Düştüm Ben Yollara, şarkısı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başardı.

Ferhat Göçer feat. Volga Tamöz Düştüm Ben Yollara Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Ferhat Göçer feat. Volga Tamöz Düştüm Ben Yollara Şarkı Sözleri

Gidiyorum uzaklara
Dönüşüm yok, yok sana
Bana sen, sen aldırma
Yeter ki sen darılma

Gönlün ferah olsun
Yolun açık olsun

Düştüm ben yollara, yollara
Küstüm ben onlara, onlara
Sordum ben kaç defa, tam bin defa
Dediler tek başına, bir başına

Ferhat Göçer feat. Volga Tamöz Düştüm Ben Yollara Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz