Şarkı Sözleri
Fatih Erkoç - Anı Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Fatih Erkoç - Anı Şarkı Sözleri

Fatih Erkoç – Anı Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Fatih Erkoç‘un, ”Anı” isimli şarkısı, video klibiyle MuzikPlay’de.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Anı tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Fatih Erkoç – Anı şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Fatih Erkoç – Anı şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Fatih Erkoç – Anı Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Fatih Erkoç – Anı Şarkı Sözleri

Senden kalan tek anı bu
Solgun sayfadaki güller
Alır beni götürürler
Sevgi dolu yıllara

Ne kadar güzeldi o günler
Acının kucağındaki düşler
O sıcak heyecanlı geceler
Şimdi arkadaş oldu bana

Senden kalan tek anı bu ahh

Fatih Erkoç – Anı Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz