Şarkı Sözleri
Fatih Boğalar feat. Ebru Keskin - Tehlikeliyim Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Fatih Boğalar feat. Ebru Keskin - Tehlikeliyim Şarkı Sözleri

Fatih Boğalar feat. Ebru Keskin – Tehlikeliyim Şarkı Sözleri…

Fatih Boğalar feat. Ebru Keskin’in, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan “Tehlikeliyim (remix)” isimli tekli çalışması, video klibiyle netd’de yayında.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız “Melez Bahçe” tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Fatih Boğalar feat. Ebru Keskin – Tehlikeliyim şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Fatih Boğalar feat. Ebru Keskin – Tehlikeliyim şarkısı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Fatih Boğalar feat. Ebru Keskin – Tehlikeliyim Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Fatih Boğalar feat. Ebru Keskin – Tehlikeliyim Şarkı Sözleri

Ne Yaparlarsa Yapsınlar
Senden Yana Kalbim Hasarlı
Yedeği Yok Düzelmeyecek
Tarafımdan Kalbin Damgalı
Bir Daha Kimse Sökmeyecek
Üstümde Bütün Hakların Saklı
Kimse Kopya Çekmeyecek
Ne Yaparlarsa Yapsınlar Zaten
Sonuç Belli Değişmeyecek
Ben Artık Çok Tehlikeliyim
Kirdiklarim Için Hiç Pişman Değilim
Sahte Aşkla Gelmeyin Karşima
Alay Ederim Dalga Geçerim
Ne Yaparlarsa Yapsinlar

Fatih Boğalar feat. Ebru Keskin – Tehlikeliyim Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz