Şarkı Sözleri
Eser Kabaali Ey Güzel Allahım Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Eser Kabaali Ey Güzel Allahım Şarkı Sözleri

Eser Kabaali Ey Güzel Allahım Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Her albümü ve şarkıları ile müzik dünyasına damgasını vuran Eser Kabaali,“Ey Güzel Allahım” şarkısının klip çekimleri için yine kamera karşısına geçti.

Eser Kabaali‘nin, GNL etiketiyle yayınlanan, “Aşktan” albümünde yer alan “Ey Güzel Allahım” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de hayranlarıyla buluştu. Şarkının Söz: Sude Bilge Demir, Müzik: Emirhan Cengiz ve Sude Bilge Demir’e aittir.

Daha öncede Betül Demirle çalışan, Eser Kabaali’ye Demir, “Ey Güzel Allahım” isimli şarkıda hem vokal yaptı hem de klibinde oynadı.

Eser Kabaali Ey Güzel Allahım Şarkı Sözleri, şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Eser Kabaali Ey Güzel Allahım şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Eser Kabaali Ey Güzel Allahım Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Eser Kabaali Ey Güzel Allahım Şarkı Sözleri

Zaman aleyhimize işliyor hadi kalk el
Etkisi altında kalma sakın hadi kalk gel

Suçluluk duygusu öldürür insanı hiç bilmiyorsun
Şüphen olmasın pişman olacağına

Ey güzel Allah’ım
Madem alacaktın O zaman niye verdin
Gerçeği yüzüme çarpa çarpa
Doğruca eve geldim

Ey güzel Allah’ım
Madem alacaktın O zaman niye verdin
Tersine döndü dünya
Ölüyorum zannettim

Eser Kabaali Ey Güzel Allahım Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz