Şarkı Sözleri
Erdem Yener - Kaybeden Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 2

Erdem Yener - Kaybeden Şarkı Sözleri

Erdem Yener – Kaybeden Şarkı Sözleri…

Türkiye’nin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Erdem Yener‘in, Avrupa Müzik etiketiyle yayımlanan “Çıplak” albümünde yer alan ”Kaybeden” isimli şarkısı, video yayına girdi.

Müzisyen ve oyuncu Erdem Yener, 2008 yılında çıkardığı ilk albümü Kirli ve 2013 yılında çıkardığı teklisi Rüyalar Kızı’nın ardından ‘ Çıplak ‘ ismini verdiği ikinci albümünü yayınladı.

Erdem YenerÇıplak‘ albümünün daha düz ve direkt bir iletişim biçimi için kendisine aldığı notlardan oluştuğunu ifade ediyor. Müzisyen yeni çalışmasını; Yargılanmaktan korkmamak gerektiğini anlatıyor bu albüm. Düz konuşuyor, net anlatıyor. Giyinik olanı herkes soymak ister ama çıplak olana dokunmak cesaret ister.’ şeklinde özetliyor.
Ozan Tügen’in prodüktörlüğünü üstlendiği 9 şarkıdan oluşan “Çıplak” isimli albümün mix’leri Deniz Doğançay, mastering’leri ise Evren Göknar tarafından yapıldı.
Çıkış parçası olan “Gece”nin söz ve müziği Gürkan Kömürcü, düzenlemesi ise Ozan Tügen imzası taşıyor. Albümde bulunan diğer 8 şarkının söz ve müzikleri de Erdem Yener‘in kaleminden dökülmüş…

Berent Baytekin’in yönetmenliği ve Firar Güney Kayran’ın görüntü yönetmenliğinde çekilen Gece şarkısının klibi; Tuzla, Şile ve Ümraniye Platoları olmak üzere üç ayrı mekanda toplamda iki günde çekildi.

Erdem Yener‘in Avrupa Müzik markası ile çıkardığı alternatif rock öğeler barındıran yepyeni albümü “Çıplak” ve ilk video klibi 11 Kasım’da tüm dijital platformlar ve müzik kanallarında yerini aldı.

Erdem Yener – Kaybeden şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak.

Erdem Yener – Kaybeden şarkısı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başarır.

Erdem Yener – Kaybeden Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Erdem Yener – Kaybeden Şarkı Sözleri

Derinliğinde Kaybolan Ruhum,
Yitirdi Anlamını Ararken,
Düşüyorum Durmadan.

Keskinliğinle Yarılan Kalbim,
Tüm İnadıyla Çarpıyor,
Tek Bi Damla Kan Olmadan.

Kendimi Rafa Kaldırdım, Kaybettim, Kırıldım.
Derdimi Tanrı’Ya Anlattım, Duruldum, Uyudum.

Keskinliğinle Yarilan Kalbim,
Tüm Inadiyla Çarpiyor,
Tek Bi Damla Kan Olmadan.

Kendimi Rafa Kaldirdim, Kaybettim, Kirildim.
Derdimi Tanri’Ya Anlattim, Duruldum, Uyudum.

Kaybedenler Kulübünde Tek Üyeyim,
Yapayalniz, Sarpa Saran Her Şeyim Ve Ben
Yardim Istesem De Çare Değilsin
Her Şey Bu Kadar Karişirken.

Kendimi Rafa Kaldirdim, Kaybettim, Kirildim.
Derdimi Tanri’Ya Anlattim, Duruldum, Uyudum.

Erdem Yener – Kaybeden Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz