Şarkı Sözleri
Erdem Yener - Hüsran Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Erdem Yener - Hüsran Şarkı Sözleri

Erdem Yener – Hüsran Şarkı Sözleri…

Türkiye’nin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Erdem Yener‘in, Avrupa Müzik etiketiyle yayımlanan “Çıplak” albümünde yer alan ”Hüsran” isimli şarkısı, video yayına girdi.

Müzisyen ve oyuncu Erdem Yener, 2008 yılında çıkardığı ilk albümü Kirli ve 2013 yılında çıkardığı teklisi Rüyalar Kızı’nın ardından ‘ Çıplak ‘ ismini verdiği ikinci albümünü yayınladı.

Erdem YenerÇıplak‘ albümünün daha düz ve direkt bir iletişim biçimi için kendisine aldığı notlardan oluştuğunu ifade ediyor. Müzisyen yeni çalışmasını; Yargılanmaktan korkmamak gerektiğini anlatıyor bu albüm. Düz konuşuyor, net anlatıyor. Giyinik olanı herkes soymak ister ama çıplak olana dokunmak cesaret ister.’ şeklinde özetliyor.
Ozan Tügen’in prodüktörlüğünü üstlendiği 9 şarkıdan oluşan “Çıplak” isimli albümün mix’leri Deniz Doğançay, mastering’leri ise Evren Göknar tarafından yapıldı.
Çıkış parçası olan “Gece”nin söz ve müziği Gürkan Kömürcü, düzenlemesi ise Ozan Tügen imzası taşıyor. Albümde bulunan diğer 8 şarkının söz ve müzikleri de Erdem Yener‘in kaleminden dökülmüş…

Berent Baytekin’in yönetmenliği ve Firar Güney Kayran’ın görüntü yönetmenliğinde çekilen Gece şarkısının klibi; Tuzla, Şile ve Ümraniye Platoları olmak üzere üç ayrı mekanda toplamda iki günde çekildi.

Erdem Yener‘in Avrupa Müzik markası ile çıkardığı alternatif rock öğeler barındıran yepyeni albümü “Çıplak” ve ilk video klibi 11 Kasım’da tüm dijital platformlar ve müzik kanallarında yerini aldı.

Erdem Yener – Hüsran şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak.

Erdem Yener – Hüsran şarkısı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başarır.

Erdem Yener – Hüsran Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Erdem Yener – Hüsran Şarkı Sözleri

Bir Bak Şu Yüzüme
Ben De Yandım Su Yüzüne
Gel Girelim Özüne
Konu Aşksa Bir Düzine
Hemen Kandın Her Sözüme
En Tatlı Yalanları Dinle
Şimdi Gel Biraz Uzan Şöyle
Olmuyor Yürek Hoplamıyor
Her Gecenin Sonu Hüsran
Bir Bak Şu Yüzüme
Düşünme Hep Gece Diye
Gel İçelim Gündüze
Konu Aşksa Zaman Niye
Hemen Kandin Her Sözüme
En Tatli Zamanlarin Benle
Şimdi Gel Biraz Uzan Şöyle
Olmuyor Yürek Hoplamiyor
Her Gecenin Sonu Hüsran Mi
Belki Gün Gelir Tekrar Seversin
Belki De Gün Gelir Tekrar Düşersin

Erdem Yener – Hüsran Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz