Şarkı Sözleri
Erdem Yener - Ahh Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Erdem Yener - Ahh Şarkı Sözleri

Erdem Yener – Ahh Şarkı Sözleri…

Türkiye’nin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Erdem Yener‘in, Avrupa Müzik etiketiyle yayımlanan “Çıplak” albümünde yer alan ”Ahh” isimli şarkısı, video klibiyle  yayına girdi.

Müzisyen ve oyuncu Erdem Yener, 2008 yılında çıkardığı ilk albümü Kirli ve 2013 yılında çıkardığı teklisi Rüyalar Kızı’nın ardından ‘ Çıplak ‘ ismini verdiği ikinci albümünü yayınladı.

Erdem YenerÇıplak‘ albümünün daha düz ve direkt bir iletişim biçimi için kendisine aldığı notlardan oluştuğunu ifade ediyor. Müzisyen yeni çalışmasını; Yargılanmaktan korkmamak gerektiğini anlatıyor bu albüm. Düz konuşuyor, net anlatıyor. Giyinik olanı herkes soymak ister ama çıplak olana dokunmak cesaret ister.’ şeklinde özetliyor.
Ozan Tügen’in prodüktörlüğünü üstlendiği 9 şarkıdan oluşan “Çıplak” isimli albümün mix’leri Deniz Doğançay, mastering’leri ise Evren Göknar tarafından yapıldı.
Çıkış parçası olan “Gece”nin söz ve müziği Gürkan Kömürcü, düzenlemesi ise Ozan Tügen imzası taşıyor. Albümde bulunan diğer 8 şarkının söz ve müzikleri de Erdem Yener‘in kaleminden dökülmüş…

Berent Baytekin’in yönetmenliği ve Firar Güney Kayran’ın görüntü yönetmenliğinde çekilen Gece şarkısının klibi; Tuzla, Şile ve Ümraniye Platoları olmak üzere üç ayrı mekanda toplamda iki günde çekildi.

Erdem Yener‘in Avrupa Müzik markası ile çıkardığı alternatif rock öğeler barındıran yepyeni albümü “Çıplak” ve ilk video klibi 11 Kasım’da tüm dijital platformlar ve müzik kanallarında yerini aldı.

Erdem Yener – Ahh şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak.

Erdem Yener – Ahh şarkısı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başarır.

Erdem Yener – Ahh Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Erdem Yener – Ahh Şarkı Sözleri

Bak Yine Buradayım
Sana Nazır İs Kokan Göğsümle Yanındayım
Bak Karşındayım
Bu Dudaktan Son Defa Öptüm Farkındayım
Ahh Bu Tenin Altında
Açılmış Yaralarla
Giden Bir Can Aslında
Ahh Yine Son Kurşunla
Vurulmuş Kanatlarla
Düşen Bir Can Aslında

Bir Dala Uzandim
Istemeye Utandim
Yine De Benimsin Sandim
Şaraplar Yetmez Sabahlar Olmaz
Ahim Tenimdir Yanina Kalmaz
Ahh Bu Tenin Altinda
Açilmiş Yaralarla
Giden Bir Can Aslinda
Ahh Yine Son Kurşunla
Vurulmuş Kanatlarla
Düşen Bir Can Aslinda

Erdem Yener – Ahh Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz