Şarkı Sözleri
Merve Özbey - Helal Ettim Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Erdem Kınay ft Merve Özbey - Helal Ettim Sözleri

Erdem Kınay ft Merve Özbey – Helal Ettim Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Türk pop müziğininin sempatik ismi Merve Özbey “Helal Ettim şarkısının video klip çekimleri için kamera karşısına geçti.

Son yıllarda arka arkaya çıkardığı harika şarkılarıyla dinlenme rekorları kırarak pop müziğin en üretken isimlerinden biri haline gelen Merve Özbey’in yeni albümü “Yaş Hikayesi” içinde yer alan Helal Ettim şarkısınn söz: Deniz Erten, müziği ise Erdem Kınay’a aittir.  Özellikle Okan Bayülgen’in sunduğu Dada Dandinista programına konuk olduktan sonra daha fazla müziksever tarafından hızlı bir şekilde tanındı.

Merve Özbey, “Helal Ettim” şarkısı 30 Temmuz  2015 KnyMüzik etiketiyle Youtube de yayına girmiştir.

Merve Özbey – Helal Ettim Şarkı Sözleri, şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Merve Özbey – Helal Ettim şarkısı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin, eğlenin.

Merve Özbey – Helal Ettim Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Merve Özbey – Helal Ettim Şarkı Sözleri

Ayrılığın günahı, aşkın sevabı büyük
Senden kalan acılar, sanma ki gönülde yük
Kalma gitme sorgusu bölük bölük
Bendeki bu yürek, senin bile korkundan büyük!
Giremedin neden gönül yoluna?
Böylesi sevdayı feda ettin
Benden yana olan kalsın yanına
Ben sana hakkımı helal ettim
Bilemedin değer aşkın uğruna
Böylesi bir kalbi heba ettin
Benden yana olan kalsın yarına
İstemem hakkımı helal ettim

Merve Özbey -Helal Ettim Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz