Şarkı Sözleri
Emre Aydın Bu Kez Anladım Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Emre Aydın Bu Kez Anladım Şarkı Sözleri

Emre Aydın Bu Kez Anladım Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Türk pop-rock müziğin sevilen ve güçlü ismi Emre Aydın “Bu Kez Anladım” şarkısının klip çekimleri için kamera karşısına geçti.

Emre Aydın’ın, Vevo etiketiyle yayınlanan “Afili Yalnızlık” isimli albümünün içinde yer alan “Bu Kez Anladım şarkısı, video klibiyle netd’de yayında. Şarkının Söz & Müzik: Emre Aydın’a aittir.

“Bu kez anladım” diye başlayan bir şarkı insanı nasıl acıtmaz ki? daha ilk girişten bir şeylerin olacağını sezdiriyor sizlere. Şarkının ilerlemesiyle hüzün yavaş yavaş sızıyor bünyenize.

Emre Aydın Bu Kez Anladım Şarkı Sözleri, şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Emre Aydın Bu Kez Anladım şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinleterek verilen emeğe katkıda bulunun.

Emre Aydın Bu Kez Anladım Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Emre Aydın Bu Kez Anladım Şarkı Sözleri

Bu kez anladım
Kuru dallardan yapma
Bi köprüden geçiyorum
Ben ordaydım
Erbabı yalnızları
Yutan kentler biliyorum
Bu kez anladım
Hüzünlerden bozma
Mutluluklar yaşıyorum
Ben ordaydım
Acemi aşıkları
Boğan sular biliyorum
Ne müttefik belli
Ne sığınakların yeri
Kaybettim bugün kendimi, hükümsüzdür
Sonu yok bunun, boşluklardan boşluk beğendim
Vazgeçtim bugün herşeyden halsiz şu kalbim
Kan revan içinde hep kanamaz denen yerlerim
Hem suçsuz hem güçsüz hem halsiz…
Bu kez anladım
Kartonlardan yapma
Siperlere pusuyorum
Ben ordaydım
Huzurlu zamanları
Yıkan sonlar biliyorum

Emre Aydın Bu Kez Anladım Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz