Şarkı Sözleri
Ekin Uzunlar - Alışamadı Gönlüm Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Ekin Uzunlar - Alışamadı Gönlüm Şarkı Sözleri

Ekin Uzunlar – Alışamadı Gönlüm Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

21 ağustos 1991 yılında trabzon Çaykara’lı bir ailenin çoçuğu olarak İstanbul’da dünyaya gelen ekin uzunlar baba tarafından aslen Arnavut kökenli olup annesi Trabzon Çaykaralı’dır. 7 yaşında iki tahtayı birbinine sürterek başlamış olduğu sanat hayatına dayısının desteğiyle resmiyet kazandırarak 8 yaşından itibaren kemençe çalmaya başlamıştır. Günümüz karadeniz otantik müziğiyle batı müziğini sentezleyerek kendi tarzını ortaya koymuştur.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekanlarında bol bol duyacağımız Alışamadı Gönlüm tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Ekin Uzunlar – Alışamadı Gönlüm şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Ekin Uzunlar – Alışamadı Gönlüm şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Ekin Uzunlar – Alışamadı Gönlüm Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Ekin Uzunlar – Alışamadı Gönlüm Şarkı Sözleri

Ah İstanbul İstanbul
Ah İstanbul İstanbul Da
Yanayi Işıklerun Yanayı İşiklerun

Seni Sevdum, Mahvoldum
Nedur Bu Çektuklerum
Nedur Bu Çektuklerum
Bu Sendeki İş Ve Naz
Bu Sendeki İş Ve Naz Da
Benzer Gökteki Aya… Benzer Gökteki Aya…

Fırtınaya Rastladum Kaldum Kalbune Ya
Kalbum Kalbune Yaya
Kalbum Kalbune…
Alişamadi Gönlum
Alişamadi Gönlum Da
Yalağüz Üyümaya
Yalağüz Üyümaya

Yemin Mi Yarum
Kanadumi Kırmaya
Kanadumi Kırmaya
Kanadumi Kırmaya…

Ekin Uzunlar – Alışamadı Gönlüm Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz