Şarkı Sözleri
Devrim Gürenç - Kısır Döngü Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Devrim Gürenç - Kısır Döngü Şarkı Sözleri

Devrim Gürenç – Kısır Döngü Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Devrim Gürenç’in, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan “Aşk-ı Devrim” albümünde yer alan “Kısır Döngü” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de yayına girdi.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Kısır Döngü tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Devrim Gürenç – Kısır Döngü şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Devrim Gürenç – Kısır Döngü şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Devrim Gürenç – Kısır Döngü Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Devrim Gürenç – Kısır Döngü Şarkı Sözleri

Gerçek Gidişin Vedası Olmaz
Hoşça Kalın Özür’ E Döner Nasılsa
Birazdan Gelirsin Sabahı Bulmaz
Çalarsın Kapımı Seni Tanıdım Sa

Ben Bu Filmi Kaç Kez Kaç Kez İzledim
Kulağım Kapıda Yolunu Gözledim
Sen Hep Kırıp Döktün Viran Eyledin
Ben Bir Oda Öteyken Bile Özledim

Dönme Kapim Duvar Sana Içim Sürgü
Canimi Kurutuyor Bu Kisir Döngü
Kararliyim, Yeminliyim Göreceksin
Çözeceğim Bu Deli Kördüğümü

Devrim Gürenç – Kısır Döngü Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz