Şarkı Sözleri
Devrim Gürenç - Ağla Halime Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Devrim Gürenç - Ağla Halime Şarkı Sözleri

Devrim Gürenç – Ağla Halime Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Devrim Gürenç’in, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan “Aşk-ı Devrim” albümünde yer alan “Ağla Halime” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de yayına girdi.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Ağla Halime tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Devrim Gürenç – Ağla Halime şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Devrim Gürenç – Ağla Halime şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Devrim Gürenç – Ağla Halime Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Devrim Gürenç – Ağla Halime Şarkı Sözleri

Kim Bilir Kaçıncı Arayışım Bu
Benden Kaçan Mutluluğumu
Nerede Belli Değil
Kim Bilir Kaçıncı Arayışım Bu
Kaybettim Her Bulduğumu
Kader Bana Dost Değil
Ağla Ağla Halime
Gülme Kapat Gözlerini
Görme Tek Bir Söz Söyleme
Yok Mu Bir Soru Sormayan
Yarını Olmayan
Güneşi Doğmayan
Bir Yolun Yolcusuyum

Devrim Gürenç – Ağla Halime Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz