Şarkı Sözleri
Devrim Gürenç - Adını Koydum Yalancı Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Devrim Gürenç - Adını Koydum Yalancı Şarkı Sözleri

Devrim Gürenç – Adını Koydum Yalancı Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Devrim Gürenç’in, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan “Aşk-ı Devrim” albümünde yer alan “Adını Koydum Yalancı” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de yayına girdi.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Adını Koydum Yalancı tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Devrim Gürenç – Adını Koydum Yalancı şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Devrim Gürenç – Adını Koydum Yalancı şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Devrim Gürenç – Adını Koydum Yalancı Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Devrim Gürenç – Adını Koydum Yalancı Şarkı Sözleri

Hani Benden Sonrası Yoktu
Geç Kalınmış Bir Aşktı Bizimki
Sevgin Bitmeyecek Kadar Çoktu
Hani Düpedüz Vurgundu Seninki

Kollarında Var Bir Yabancı
Adını Koydum Yalancı
Sayende Biz İki Yabancı
Çekeceğiz Dinmeyen Acı

Hayatında Var Bir Yabancı

Adını Koydum Yalanci
Sayende Biz Iki Yabanci
Çekeceğiz Dinmeyen Aci

Devrim Gürenç – Adını Koydum Yalancı Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz