Şarkı Sözleri
Deprem Gürdal - Kağıttan Uçak Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Deprem Gürdal - Kağıttan Uçak Şarkı Sözleri

Deprem Gürdal – Kağıttan Uçak Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Deprem Gürdal‘ın, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Kağıttan Uçak” isimli tekli çalışması, video klibiyle netd’de yayına girdi.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Sen Beni Unutamazsın tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Deprem Gürdal – Kağıttan Uçak şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Deprem Gürdal – Kağıttan Uçak şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Deprem Gürdal – Kağıttan Uçak Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Deprem Gürdal – Kağıttan Uçak Şarkı Sözleri

Bak geçmişe adım kaldı mı izlerimde
Çok değiştik hatrım kaldı mı hislerinde
Hayır söyleme duymak istemem sensizliği
Yalanda olsa kulağıma fısılda özlediğini

Sırdaşım oldun, arkadaş oldun
Zor zamanlarda, alışkanlık oldun

Önümde kağıttan bir uçak, binerim gezerim
Sen uyurken camından geçerim

Düşünce parçalanan bir yağmur gibi
Umudumu sonsuza yükledim
Sen uyurken baş ucunda bekledim

Deprem Gürdal – Kağıttan Uçak Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz