Şarkı Sözleri
Demet Sağıroğlu - Nar Tanem Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Demet Sağıroğlu - Nar Tanem Şarkı Sözleri

Demet Sağıroğlu – Nar Tanem Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Demet Sağıroğlu‘nun, Kayahan’ın En İyileri No.1, Kayahan şarkılarından oluşan saygı albümünde Nar Tanem adlı çalışması yayında.

Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden Kayahan için bir araya gelen 20 ünlü şarkıcı Kayahan’ın en sevilen şarkılarını “Kayahan’ın En İyileri” adlı albüm için yeniden yorumladı.

Yaz boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Nar Tanem tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Demet Sağıroğlu – Nar Tanem şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Demet Sağıroğlu – Nar Tanem şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Demet Sağıroğlu – Nar Tanem Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Demet Sağıroğlu – Nar Tanem Şarkı Sözleri

Bir Geçen Yazın Sonrası
Sonbahar Sancısı, Nar Tanem
İçimde Bilinmeyen Aşkların
Yarım Kalan Şarkısı, Nar Tanem

Güneşin Işıkları Isıtmıyor Artık
Geceler Her Gün Daha Uzuyor Nar Tanem
Dışarda Sonbahar
Gönlümde Sonbahar

Üşüyor Kuşlar Göçüyor Kuşlar
Yanar Ateşler Dağlarda Nar Tanem
Ve Senin Sevgin Gönlümde
Bir Geçen Yazin Sonrasi Sonbahar Sancisi

Nar Tanem
Içimde Bitmeyen Aşklarin Yarim Kalan Şarkisi
Ne Zaman, Ne Zaman Geleceksin Sen
Ne Zaman Kavuşmak Sana Nar Tanem

Demet Sağıroğlu – Nar Tanem Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz