Şarkı Sözleri
Demet Akalın feat. Gökhan Özen Nefsi Müdafaa - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 2

Demet Akalın feat. Gökhan Özen Nefsi Müdafaa Şarkı Sözleri

Demet Akalın feat. Gökhan Özen Nefsi Müdafaa Şarkı Sözleri… Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Demet Akalın feat. Gökhan Özen’in “Nefsi Müdafaa” düeti ilk kez ve sadece netd Müzik’te sevenleriyle. Güzel şarkının Söz & Müzik Gökhan Özene aittir. Şarkı yayına girdiği gün müzik marketlerdeki yerini aldı.

Gökhan Özen Nefsi Müdafaa şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Gökhan Özen; Bir programda insanlar benim en cok samimiyetime hayran diyor. Gerçekten dediği gibi insanın içi dışına yansıyor. Biz bunu en iyi parçalarında daha iyi hissediyoruz. Bu şarkısında dinleyenleri yerinde oturtmaya hiç niyeti yok. Çünkü dinlediğinizde dans etmeye başlıyorsunuz.

Demet Akalın feat. Gökhan Özen Nefsi Müdafaa Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler.

En altta bulunan yorum kısmından değerli düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir ve şarkı isteğinde bulunabilirsiniz.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Demet Akalın feat. Gökhan Özen Nefsi Müdafaa Şarkı Sözleri

Nedense insan anlamaz yitirmeden aşkın değerini
Kendi düşen aşık ağlamaz kendin sil hadi gözlerini

Beni acılara sor cevabı al konuyu kapat
Sana yer yok kalbimde kapıyı dışardan kapat

Tasını tarağını toplada git bidaha ismimi anma yeter
Bu sana nefsi müdafaa kusura bakma yürek kendini seçer

X2

Demet Akalın feat. Gökhan Özen Nefsi Müdafaa Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz