Şarkı Sözleri
Cihan Mürtezaoğlu -Sarı Söz Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Cihan Mürtezaoğlu - Sarı Söz Şarkı Sözleri

Cihan Mürtezaoğlu – Sarı Söz Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Müzisyen, Aranjör, Besteci, Söz Yazarı, Gitarist, Yorumcu gibi bir çok alanda kendini yetiştirmiş Cihan Mürtezaoğlu İlk Albümü “Bitsin Bu Delilik” den “Sarı Söz” şarkısı Dijital Platform Youtube gibi kanallarda yayına girdi.

Cihan Mürtezaoğlu, albümün ilk konseri ile 6 Ekim’de Salon İKSV sahnesinde müzikseverlerle bir araya gelecek.

Bu albümde “Şehrin semalarından kavuşamamanın çukuruna düşüp, çıkan bir adamın defterleri saklı” teması konu ediliyor. Daha önce single olarak yayınlanan, sözleri Cihan Mürtezaoğlu ve Ezgi Altıner ortak çalışması olan “Sarı Söz” şarkısının orjinalinin ve akustik versiyonun da yer aldığı albümde 9 yeni şarkı bulunmakta.

Albümün aranjörlüğünün yanı sıra prodüktörlüğünü de üstlenen Cihan Mürtezaoğlu’na 5 parçada düzenlemelerde Zafer Tunç Resuloğlu eşlik etti. Şarkıların mastering çalışması Chris Samson imzası taşıyor.

Cihan Mürtezaoğlu – Sarı Söz Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına albümün video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Cihan Mürtezaoğlu – Sarı Söz Şarkı Sözleri

Buza devrildi su zamansız her şarkıda
Her şakanın altında bir aslan
Bir kurdu kokladı sokağı ısıtıp
Sevemem ya ölürsek
Masaldı hemen dünyaya düştü
Cam önünde gün tahriği yola düştün
Bakıştan akardı güzellik
Boşluğuna dolduğun hasrete yan

Bir adamın izine yan
Sarıdır rüzgarın sözü
Yağmuru al güneşe yan
Göğsümüzde bin duman

Cihan Mürtezaoğlu – Sarı Söz Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz