Şarkı Sözleri
Cihan Mürtezaoğlu Sarı Söz Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Cihan Mürtezaoğlu Sarı Söz Şarkı Sözleri

Cihan Mürtezaoğlu Sarı Söz Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Cihan Mürtezaoğlu‘nun, DokuzSekiz Müzik etiketiyle yayınlanan “Bitsin Bu Delilik” albümünde yer alan “Sarı Söz” isimli şarkısı, video klibiyle yayında.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Sarı Söz tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Cihan Mürtezaoğlu Sarı Söz şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Cihan Mürtezaoğlu Sarı Söz şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Cihan Mürtezaoğlu Sarı Söz Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Cihan Mürtezaoğlu Sarı Söz Şarkı Sözleri

Buza Devrildi Su Zamansız Her Şarkıda
Her Şakanın Altında Bir Aslan
Bir Kurdu Kokladı Sokağı Isıtıp
Sevemem Ya Ölürsek…

Masaldı Hemen Dünyaya Düştü
Cam Önünde Gün Tahriği Yola Düştün…
Bakıştan Akardı Güzellik
Boşluğuna Dolduğun Hasrete Yan.

Bir Adamın Izine Yan
Saridir Rüzgarin Sözü
Yağmuru Al Güneşe Yan
Göğsümüzde Bin Duman

Cihan Mürtezaoğlu Sarı Söz Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz