Şarkı Sözleri
Cihan Mürtezaoğlu - Deli Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Cihan Mürtezaoğlu - Deli Şarkı Sözleri

Cihan Mürtezaoğlu – Deli Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Cihan Mürtezaoğlu’nun Bitsin Bu Delilik albümünde yer alan “Deli” isimli şarkısı  DokuzSekiz Müzik kanalında yayınlandı.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Deli tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Cihan Mürtezaoğlu – Deli Şarkı Sözleri şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Cihan Mürtezaoğlu – Deli Şarkı Sözleri şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Cihan Mürtezaoğlu – Deli Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Cihan Mürtezaoğlu – Deli Şarkı Sözleri

Al Bu Canı Senin Için Olsun
Yaktığın Duman Benim Yollarım Olsun

Kan Ateş Içinden Çık Şimdi
Bildiğin Bütün Renklerde Bul

Kalbimi Yakan Geni Kır
Bildiğin Bütün Renklerde Bul

Kalbimi Yakan Bu Geni Kır
Deli Eder Bu Sessiz Aşk Beni

Cihan Mürtezaoğlu – Deli Şarkı Sözleri Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz