Şarkı Sözleri
Cihan Mürtezaoğlu Bitsin Bu Delilik (Albüm Tanıtım) Şarkıları - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Cihan Mürtezaoğlu Bitsin Bu Delilik (Albüm Tanıtım) Şarkıları

Cihan Mürtezaoğlu Bitsin Bu Delilik (Albüm Tanıtım) Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Müzisyen, Aranjör, Besteci, Söz Yazarı, Yorumcu gibi bir çok alanda kendini yetiştirmiş Cihan Mürtezaoğlu İlk Albümü “Bitsin Bu Delilik” DokuzSekiz Müzik yapımcılığında 29 Eylül’de çıkıyor. Cihan Mürtezaoğlu, albümün ilk konseri ile 6 Ekim’de Salon İKSV sahnesinde müzikseverlerle bir araya gelecek.

Bu albümde “Şehrin semalarından kavuşamamanın çukuruna düşüp, çıkan bir adamın defterleri saklı” teması konu ediliyor. Daha önce single olarak yayınlanan, sözleri Cihan Mürtezaoğlu ve Ezgi Altıner ortak çalışması olan “Sarı Söz” şarkısının orjinalinin ve akustik versiyonun da yer aldığı albümde 9 yeni şarkı bulunmakta. Albümün aranjörlüğünün yanı sıra prodüktörlüğünü de üstlenen Cihan Mürtezaoğlu’na 5 parçada düzenlemelerde Zafer Tunç Resuloğlu eşlik etti. Şarkıların mastering çalışması Chris Samson imzası taşıyor.

Cihan Mürtezaoğlu Bitsin Bu Delilik (Albüm Tanıtım) Şarkıları, Sizleri yormamak adına albümün video ve albüm parçalarını aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel albümü süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Cihan Mürtezaoğlu Bitsin Bu Delilik Şarkı Sözleri

Bir sokak köşe başı fark etmez
Aniden daralırcasına dünya
Gölgeler dağılıverir apansız
Çünkü ben delirircesine arsız
Sahi ben yaşıyor muyum bugün de
Önceden başa çıkardım kendimle
Şimdi bu bilinmeyenlerde durmam
Çünkü ben köprülere şehir kurmam

Bu nasıl kavga
Bu nasıl mana
Ah güzel dostum bari sen yapma
Kalbin atmıyor
Aklın zorluyor
Ah güzel dostum
Tanrı ölüyor..
Ahh..

Bitsin bu delilik
Bitsin bu delilik x2

Cihan Mürtezaoğlu Bitsin Bu Delilik (Full Albüm)

Şarkılarını Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz