Şarkı Sözleri
Cengiz Öktem Gel Ne Zaman İstersen Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Cengiz Öktem Gel Ne Zaman İstersen Şarkı Sözleri

Cengiz Öktem Gel Ne Zaman İstersen Şarkı Sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. 22 Eylül 2016 tarihinde 3 Adım Müzik Youtube kanalı ile yayına girdi. Cengiz Öktem Gel Ne Zaman İstersen Şarkı Sözleri, Söz & Müzik : Cengiz ÖKTEM‘e aittir.

Albüm 4 şarkıdan oluşuyor. Albümde Cengiz ÖKTEM, Mete Aydın ÇELİK, Gürkan KÖMÜRCÜ, Erdem SÖKMEN, Gültekin KAÇAR, Ayberk GÜLTEKİN, Dilek ERSOY gibi Türkiye’nin en başarılı müzisyenlerinden oluşan dev bir kadro bir araya geldi.

Albümde iki farklı aranjörle çalışıldı. ‘Şimdi Dönsen’ ve ‘Gel Ne Zaman İstersen’ şarkılarının aranjörlüğünü Mete Aydın ÇELİK üstlenirken; ‘Sancı’ ve ‘İhanet’ şarkılarının aranörlüğünü Gürkan KÖMÜRCÜ üstlenmiştir. Albümün bütün şarkılarının mix ve masteringi Gürkan KÖMÜRCÜ tarafından yapıldı.

Albümde bulunan 4 şarkının söz ve müzikleri Cengiz ÖKTEM imzası taşıyor.
Fotoğraf çekimleri Tolga YALÇINKAYA, fotoğraf düzenlemeleri Erdinç ARSLAN ve grafik tasarımı Tuba ERCAN tarafından gerçekleştirildi. İlk klibi albümün çıkış şarkısı ‘ŞİMDİ DÖNSEN’ tüm sosyal medya ve tv kanallarındaki yerini aldı. Şarkı, önümüzdeki yazın en çok dinlenenleri arasında yerini alacak türden hoş bir şarkı olmuş.

Cengiz Öktem Gel Ne Zaman İstersen Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının videosunu aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler.

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Cengiz Öktem Gel Ne Zaman İstersen Şarkı Sözleri

Güneştin doğdun
Karanlık sokaklarıma
Sevgini doldurdum
Bomboş odalarıma

Nefesim oldun
Ömürdün duygularıma
Herşey böyle kalsa
Zaman birden dursa

Aman aman…
X2
Bu yalvarışlarımın
Bilmem kaçıncısı
Bu aldanışlarımın
Gönülde sancısı

Birgün düşersem
Sebepsiz aklına
Bu büyük sevgimin
Vebali boynuna

Gel ne zaman istersen
Uğra hiç olmazsa geçerken
Eski günlerin hatrına
Bir görsem yeter bana
X2

Cengiz Öktem Gel Ne Zaman İstersen Dinle

Cengiz Öktem

Sitemizde sanatçıya ait toplam 4 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz