Şarkı Sözleri
Cemal Güney - Ayna Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Cemal Güney - Ayna Şarkı Sözleri

Cemal Güney – Ayna Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Cemal Güney‘in, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan “Ayna” albümünde yer alan “Ayna” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Ayna tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Cemal Güney – Ayna şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Cemal Güney – Ayna şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Cemal Güney – Ayna Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Cemal Güney – Ayna Şarkı Sözleri

Gözünü Yum Kalbine Sor Neler Hissedecek
Yüreğinin Acı Sesi Benden Bahsedecek
Kalbini Mecbur Hissetme Severse Sevecek
Aşkımıza Gurur Yapma Senin Gidecek

Kalbim Sana Ne Diyecek Dinle Sevgilim
Gülüm Güllerin Ömrü Tek, Dolar O Gözlerin
Aynada Bir Yüzüne Bak, Gözlerinde Benim
Yüreğinin Sözüne Bak, Yüreğinde Benim

Cemal Güney – Ayna Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz