Şarkı Sözleri
Candan Erçetin - Yalnızlık Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Candan Erçetin - Yalnızlık Şarkı Sözleri

Candan Erçetin – Yalnızlık Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Yalnızlık 3 Haziran 2013’te Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan Milyonlarca Kuştuk yedinci stüdyo albümünden bir parçadır.

Stüdyo çalışmaları 12 ayda tamamlanan Milyonlarca Kuştuk…, toplam 15 şarkıdan oluşur. Erçetin, dokuz şarkının sözlerini tek başına yazarak albümde en çok adı geçen söz yazarı olmuştur. Albüm, Zeki Müren’in seslendirdiği “Yaralı Gönlüm” şarkısını ve Nâzım Hikmet’in “Herkes Gibisin” şiirinin Erçetin tarafından bestelenerek seslendirilen hâlini de içerir. Albüme adını veren ve ilk video klip olan “Milyonlarca Kuştuk…” şarkısı, Zümrüd-ü Anka efsanesini konu alarak insan ruhunun dünyevi tuzaklara düşüp yolunu kaybetmesini anlatır. Müzik eleştirmenleri ise albüme genel anlamda olumlu eleştiriler sundular.

Albümün tanıtımı, çıkış tarihinin Taksim Gezi Parkı protestolarına denk gelmesi sebebiyle ertelendi ve ilk başta yalnızca şarkıcının resmî sitesi ile müzik şirketinin sitesinde yapıldı. Türkiye’de çok satan albümler listesinde zirveye oturdu ve yayımlandığı yıl içinde ülkede 50.000 fiziki kopya satış yaptı. Albüm kitapçığının sonuna düştüğü notta Erçetin, Milyonlarca Kuştuk…’un CD formatında satışa sunulan son çalışması olabileceğini yazdı.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Yalnızlık tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Candan Erçetin – Yalnızlık şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Candan Erçetin – Yalnızlık şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Candan Erçetin – Yalnızlık Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Candan Erçetin – Yalnızlık Şarkı Sözleri

Geldiğim Günden Beri Hiç Bırakmadı Peşimi
Köşe Bucak Kaçsam Da Sabırla Sürdü İzimi
Önce Anne Kucağından
Sonra Aşk Mutluluğundan
Eninde Sonunda Ayırdı Beni
Yalnızlık Kalbimin İlelebet Sahibi
Hiç Terketmez Beni O En Sadık Sevgili
Ben Kurtulsam Bile O Gelir Bulur Beni
Kimsesiz Akşamlarda
Karanlik Kollarinda
Öldürür Beni
Çiktiğim Her Aşk Yolunda Hemen Girdi Koluma
Mutluluktan Uçarken Ben Pusu Kurdu Yoluma
Bazen Kendi Kararimla
Bazen Kader Oyunuyla
Eninde Sonunda Sarildi Bana

Candan Erçetin – Yalnızlık Dinle

Candan Erçetin

Sitemizde sanatçıya ait toplam 28 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz