Şarkı Sözleri
Candan Erçetin - Sen Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Candan Erçetin - Sen Şarkı Sözleri

Candan Erçetin – Sen Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Sen 3 Haziran 2013’te Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan Milyonlarca Kuştuk yedinci stüdyo albümünden bir parçadır.

Stüdyo çalışmaları 12 ayda tamamlanan Milyonlarca Kuştuk…, toplam 15 şarkıdan oluşur. Erçetin, dokuz şarkının sözlerini tek başına yazarak albümde en çok adı geçen söz yazarı olmuştur. Albüm, Zeki Müren’in seslendirdiği “Yaralı Gönlüm” şarkısını ve Nâzım Hikmet’in “Herkes Gibisin” şiirinin Erçetin tarafından bestelenerek seslendirilen hâlini de içerir. Albüme adını veren ve ilk video klip olan “Milyonlarca Kuştuk…” şarkısı, Zümrüd-ü Anka efsanesini konu alarak insan ruhunun dünyevi tuzaklara düşüp yolunu kaybetmesini anlatır. Müzik eleştirmenleri ise albüme genel anlamda olumlu eleştiriler sundular.

Albümün tanıtımı, çıkış tarihinin Taksim Gezi Parkı protestolarına denk gelmesi sebebiyle ertelendi ve ilk başta yalnızca şarkıcının resmî sitesi ile müzik şirketinin sitesinde yapıldı. Türkiye’de çok satan albümler listesinde zirveye oturdu ve yayımlandığı yıl içinde ülkede 50.000 fiziki kopya satış yaptı. Albüm kitapçığının sonuna düştüğü notta Erçetin, Milyonlarca Kuştuk…’un CD formatında satışa sunulan son çalışması olabileceğini yazdı.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Beklemeden tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Candan Erçetin – Sen şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Candan Erçetin – Sen şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Candan Erçetin – Sen Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Candan Erçetin – Sen Şarkı Sözleri

Sen Gittin Ama Ben İnanmadım
Senin Yokluğunda Sensiz Kalmadım
Sözlerin Kalbimde Canımda Kanımda
Anılar Var Şimdi Soğuk Yatağımda
Gün Batımında Tek Başınaysam
Ben Hiç Bıkmadan Seni Özlüyorsam
Bekleme Durma Git Diyorsa Ardından
Fırtına Doğruyu Söylüyor Hiç Korkmadan
Her Nefeste Aklimdasin
Yanimdasin
Her Şarkida Sen Varsin
Her Bakişta Karşimdasin
Ruhumdasin
Her Animda Sen Varsin
Sen Gittin Beni Zamana Biraktin
Ben Hayatimi Sana Adamiştim
Yeniden Kavuşmak Buluşmak Tek Arzum
Kollarina Al Beni Her Şeye Raziyim
Sen Gideli Bak Tam Bir Yil Oldu
Başina Her Gün Taze Çiçekler Koydum
Izin Ver Yanina Al Beni Uzanayim
Sen Saril Ben Nefessiz Kalayim
(Nefes Almayayim)

Candan Erçetin – Sen Dinle

Candan Erçetin

Sitemizde sanatçıya ait toplam 28 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz