Şarkı Sözleri
Candan Erçetin - Güle Güle Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Candan Erçetin - Güle Güle Şarkı Sözleri

Candan Erçetin – Güle Güle Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Güle Güle 3 Haziran 2013’te Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan Milyonlarca Kuştuk yedinci stüdyo albümünden bir parçadır.

Stüdyo çalışmaları 12 ayda tamamlanan Milyonlarca Kuştuk…, toplam 15 şarkıdan oluşur. Erçetin, dokuz şarkının sözlerini tek başına yazarak albümde en çok adı geçen söz yazarı olmuştur. Albüm, Zeki Müren’in seslendirdiği “Yaralı Gönlüm” şarkısını ve Nâzım Hikmet’in “Herkes Gibisin” şiirinin Erçetin tarafından bestelenerek seslendirilen hâlini de içerir. Albüme adını veren ve ilk video klip olan “Milyonlarca Kuştuk…” şarkısı, Zümrüd-ü Anka efsanesini konu alarak insan ruhunun dünyevi tuzaklara düşüp yolunu kaybetmesini anlatır. Müzik eleştirmenleri ise albüme genel anlamda olumlu eleştiriler sundular.

Albümün tanıtımı, çıkış tarihinin Taksim Gezi Parkı protestolarına denk gelmesi sebebiyle ertelendi ve ilk başta yalnızca şarkıcının resmî sitesi ile müzik şirketinin sitesinde yapıldı. Türkiye’de çok satan albümler listesinde zirveye oturdu ve yayımlandığı yıl içinde ülkede 50.000 fiziki kopya satış yaptı. Albüm kitapçığının sonuna düştüğü notta Erçetin, Milyonlarca Kuştuk…’un CD formatında satışa sunulan son çalışması olabileceğini yazdı.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Güle Güle tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Candan Erçetin – Güle Güle şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Candan Erçetin – Güle Güle şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Candan Erçetin – Güle Güle Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Candan Erçetin – Güle Güle Şarkı Sözleri

Yapma Yapma
Yapma Yapma N’Olur Yapma
Bu Günlerin Vebalini Bana Yıkma
Sanki Sen Aldatmadın Da
Ben Bitirmişim Gibi Mahzun Bakma

Seninle Biz Yemin Etmiştik
Ömür Boyu Sürer Demiştik
Bu Kadar Mı Zordur Sadakat
Değdi Mi Söyle Değdi Mi

Haydi Güle Güle
Unut Beni Çik Git Hayatimdan
Ben Ki Seve Seve
Affederdim Seni Hata Yapsan
Sen Ki Bile Bile
Vazgeçmedin Diğer Hayatindan
Bittik Sonunda

Haydi Güle Güle
Sana Mutluluklar Hayatinda
Çok Zor Gele Gele
Bu Karari Verdim Ben Sonunda
Haydi Güle Güle
Sessizce Git Artik Sen Yoluna
Yalvarma Boşuna

Yapma Yapma
Yapma Yapma N’Olur Yapma
Nasil Bu Hale Geldik Bana Sorma
Bir De Ben Zaten Üzgünken
Güzel Anilarimla Karşimda Durma

Seninle Neler Hayal Etmiştik
Böyle Bitsin Ister Miydik
Bu Aşk Değil Artik Işkence

Değil Mi Söyle Değil Mi

Candan Erçetin – Güle Güle Dinle 

Candan Erçetin

Sitemizde sanatçıya ait toplam 28 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz