Şarkı Sözleri
Candan Erçetin - Erkilet Güzeli Bağlar Bozuyor Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Candan Erçetin - Erkilet Güzeli Bağlar Bozuyor Şarkı Sözleri

Candan Erçetin – Erkilet Güzeli Bağlar Bozuyor Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Candan Erçetin‘in, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun” albümünde yer alan “Erkilet Güzeli Bağlar Bozuyor” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de yayında.

Her biri klasik haline gelmiş Türk Sanat Müziği şarkılarını ve Türkülerini Candan Erçetin yeniden yorumladı.

Candan Erçetin, geride bıraktığı her beş yıl için hazırladığı hatıra albümlerine (Candan Chante Hier Pour Aujourd’hui, Aman Doktor, Aranjman), 20. sanat yılı anısına, dinlemeyi ve söylemeyi çok sevdiği Türk Sanat Müziği ve Türkü formunda eserlerden oluşan yeni bir albüm ekledi.

Arşiv niteliğindeki albümle geçmiş müzik tarihimizi yeni jenerasyona sunarken” Bu Albüm, 20 Yıldır Şarkılarımı Dinlemekten Hiç Vazgeçmeyen Ve Bu Duyguyla Beni Yüreklendiren, Kıymet Verdiğim Herkes İçin…” diyen Candan Erçetin, dinlemekten vazgeçemediğimiz “Silemezler Gönlümden”, Avuçlarımda Hala Sıcaklığın Var”, “Ben Gamlı Hazan”, “Ölürsem Yazıktır”, “Ne Senin Aşkına Muhtaç”, “Rüzgar Kırdı Dalımı”, Unuttun Beni Zalim”, “İçin İçin Yanıyor”, “Karam”, “Erkilet Güzeli”, “Bilal Oğlan”, “Vardar Ovası” gibi klasikleşmiş 13 şarkıyı yeniden yorumladı.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Erkilet Güzeli Bağlar Bozuyor tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Candan Erçetin – Erkilet Güzeli Bağlar Bozuyor şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Candan Erçetin – Erkilet Güzeli Bağlar Bozuyor şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Candan Erçetin – Erkilet Güzeli Bağlar Bozuyor Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Candan Erçetin – Erkilet Güzeli Bağlar Bozuyor Şarkı Sözleri

Erkilet Güzeli Bağlar Bozuyor
Kirpikleri Kalem Olmuş Yaziyor
Canim Canim

Tek Tek Basaraktan
Bade Süzerekten
Inci Dizerekten
Gel Canim Gel Amman

Cevizin Yapraği Dal Arasinda
Severler Güzeli Bağ Arasinda

Erkilet Günaydin Gölge Basma Mi
Suçu Olan Yiğidi Beyler Asma Mi

Tek Tek Basaraktan
Bade Süzerekten
Inci Dizerekten
Gel Canim Gel Amman

Candan Erçetin – Erkilet Güzeli Bağlar Bozuyor Dinle 

Candan Erçetin

Sitemizde sanatçıya ait toplam 28 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz