Şarkı Sözleri
Candan Erçetin - Dalga Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Candan Erçetin - Dalga Şarkı Sözleri

Candan Erçetin – Dalga Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Dalga 3 Haziran 2013’te Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan Milyonlarca Kuştuk yedinci stüdyo albümünden bir parçadır.

Stüdyo çalışmaları 12 ayda tamamlanan Milyonlarca Kuştuk…, toplam 15 şarkıdan oluşur. Erçetin, dokuz şarkının sözlerini tek başına yazarak albümde en çok adı geçen söz yazarı olmuştur. Albüm, Zeki Müren’in seslendirdiği “Yaralı Gönlüm” şarkısını ve Nâzım Hikmet’in “Herkes Gibisin” şiirinin Erçetin tarafından bestelenerek seslendirilen hâlini de içerir. Albüme adını veren ve ilk video klip olan “Milyonlarca Kuştuk…” şarkısı, Zümrüd-ü Anka efsanesini konu alarak insan ruhunun dünyevi tuzaklara düşüp yolunu kaybetmesini anlatır. Müzik eleştirmenleri ise albüme genel anlamda olumlu eleştiriler sundular.

Albümün tanıtımı, çıkış tarihinin Taksim Gezi Parkı protestolarına denk gelmesi sebebiyle ertelendi ve ilk başta yalnızca şarkıcının resmî sitesi ile müzik şirketinin sitesinde yapıldı. Türkiye’de çok satan albümler listesinde zirveye oturdu ve yayımlandığı yıl içinde ülkede 50.000 fiziki kopya satış yaptı. Albüm kitapçığının sonuna düştüğü notta Erçetin, Milyonlarca Kuştuk…’un CD formatında satışa sunulan son çalışması olabileceğini yazdı.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Dalga tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Candan Erçetin – Dalga şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Candan Erçetin – Dalga şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Candan Erçetin – Dalga Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Candan Erçetin – Dalga  Şarkı Sözleri

Bazen İnsan Hayatla Dalgasını Geçmeli
En Zor Anlarında Bile Tebessüm Edebilmeli
Bazen İnsan Acıların İçinden Geçebilmeli
Ama Hep Mağdur Rolü Oynamaya Da Bir Son Vermeli
Bazen İnsan Kendisiyle Dalgasını Geçmeli
İyi Taraflarını Kötü Taraflarını Hepsini Sevmeli
Bazen Insan Düşünce Önce Kendisi Gülmeli
Değiştiremiyorsa Kendini Kabullenmeyi Bilmeli
Çiktik Geldik Dünyaya
Kendi Yolumuzu Bulmaya
Ömür Biter Yol Bitmez
Bazen (Bari) Vuralim Dalgaya
Madem Geldik Dünyaya
Hayatla Aşik Atmaya
Ömür Biter Dert Bitmez
Bazen Vuralim Dalgaya
Bazen Insan Şansiyla Dalgasini Geçmeli
Kaderinin Oynadiği Oyunu Bozmayi Denemeli
Bazen Kötü Başlayan Günü Bile Iyiye Çevirmeli
Ve Bunlari Yapabilecek Gücünün Olduğunu Bilmeli

Candan Erçetin – Dalga Dinle

Candan Erçetin

Sitemizde sanatçıya ait toplam 28 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz