Şarkı Sözleri
Candan Erçetin - Büyük Aşkım Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Candan Erçetin - Büyük Aşkım Şarkı Sözleri

Candan Erçetin – Büyük Aşkım Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Candan Erçetin‘nin, Kayahan’ın En İyileri No.1, Kayahan şarkılarından oluşan saygı albümünde Büyük Aşkım adlı çalışması yayında.

Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden Kayahan için bir araya gelen 20 ünlü şarkıcı Kayahan’ın en sevilen şarkılarını “Kayahan’ın En İyileri” adlı albüm için yeniden yorumladı.

Yaz boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Büyük Aşkım tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Candan Erçetin – Büyük Aşkım, şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Candan Erçetin – Büyük Aşkım şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Candan Erçetin – Büyük Aşkım Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Candan Erçetin – Büyük Aşkım Şarkı Sözleri

Kucağını Aç Bana
Kollarına Al Beni
Çok Aradım Zor Buldum
Artık Bırakmam Seni

Sımsıkı Sarıl Bana
Bir Yudum Yaşat Beni
Unutmak İstiyorum
Kollarında Her Şeyi

Öyle Mesut Et Ki
Tatlı Sözlerinle
Öldür Gözlerinle
Öp Beni
Büyük Aşkım
Büyük Aşkım
Büyük Aşkım
Yıldizlar Kayarken
Akşamin Koynunda
Martilar Kiskansin
Uçur Beni Büyük Aşkim

Candan Erçetin – Büyük Aşkım Dinle

Candan Erçetin

Sitemizde sanatçıya ait toplam 28 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz