Şarkı Sözleri
Candan Erçetin - Beklemeden Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Candan Erçetin - Beklemeden Şarkı Sözleri

Candan Erçetin – Beklemeden Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Beklemeden 3 Haziran 2013’te Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan Milyonlarca Kuştuk yedinci stüdyo albümünden bir parçadır.

Stüdyo çalışmaları 12 ayda tamamlanan Milyonlarca Kuştuk…, toplam 15 şarkıdan oluşur. Erçetin, dokuz şarkının sözlerini tek başına yazarak albümde en çok adı geçen söz yazarı olmuştur. Albüm, Zeki Müren’in seslendirdiği “Yaralı Gönlüm” şarkısını ve Nâzım Hikmet’in “Herkes Gibisin” şiirinin Erçetin tarafından bestelenerek seslendirilen hâlini de içerir. Albüme adını veren ve ilk video klip olan “Milyonlarca Kuştuk…” şarkısı, Zümrüd-ü Anka efsanesini konu alarak insan ruhunun dünyevi tuzaklara düşüp yolunu kaybetmesini anlatır. Müzik eleştirmenleri ise albüme genel anlamda olumlu eleştiriler sundular.

Albümün tanıtımı, çıkış tarihinin Taksim Gezi Parkı protestolarına denk gelmesi sebebiyle ertelendi ve ilk başta yalnızca şarkıcının resmî sitesi ile müzik şirketinin sitesinde yapıldı. Türkiye’de çok satan albümler listesinde zirveye oturdu ve yayımlandığı yıl içinde ülkede 50.000 fiziki kopya satış yaptı. Albüm kitapçığının sonuna düştüğü notta Erçetin, Milyonlarca Kuştuk…’un CD formatında satışa sunulan son çalışması olabileceğini yazdı.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Beklemeden tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Candan Erçetin – Beklemeden şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Candan Erçetin – Beklemeden şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Candan Erçetin – Beklemeden Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Candan Erçetin – Beklemeden Şarkı Sözleri

Sevdin Mi Beklemeden Seveceksin
Beni Sevmiyor Diye Üzülmeyeceksin
Verdin Mi Hesap Tutmadan Vereceksin
Geri Alır Mıyım Diye Düşünmeyeceksin

Gittin Mi Beklemeden Gideceksin
Bitmiş Bir Aşkı İhanetle Sürdürmeyeceksin
Geldin Mi Özlediğin İçin Geleceksin
Özlenmediysen Eğer Gücenmeyeceksin

Işte Ancak O Zaman Anlamlidir Yaşamak
Çünkü Bir Tek O Zaman Mutlu Olacaksin
Ancak O Zaman Anlamlidir Ölmek
Çünkü Bir Tek O Zaman Özgür Olacaksin

Yaşadin Mi Beklemeden Yaşayacaksin
Bugünü Kenara Itip Yarina Bakmayacaksin
Ağladin Mi Saklanmadan Ağlayacaksin
Aleyhime Döner Diye Rol Yapmayacaksin

Bağlandin Mi Beklemeden Bağlanacaksin
Sevdiğinden Acisini Çikarmayacaksin
Yalvardin Mi Ta Gönülden Yalvaracaksin
Reddedilir Miyim Diye Sevmekten Korkmayacaksin

Candan Erçetin – Beklemeden Dinle

Candan Erçetin

Sitemizde sanatçıya ait toplam 28 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz