Şarkı Sözleri
Candan Erçetin - Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Candan Erçetin - Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun

Candan Erçetin – Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Candan Erçetin‘in, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun” albümünde yer alan “Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de yayında.

Her biri klasik haline gelmiş Türk Sanat Müziği şarkılarını ve Türkülerini Candan Erçetin yeniden yorumladı.

Candan Erçetin, geride bıraktığı her beş yıl için hazırladığı hatıra albümlerine (Candan Chante Hier Pour Aujourd’hui, Aman Doktor, Aranjman), 20. sanat yılı anısına, dinlemeyi ve söylemeyi çok sevdiği Türk Sanat Müziği ve Türkü formunda eserlerden oluşan yeni bir albüm ekledi.

Arşiv niteliğindeki albümle geçmiş müzik tarihimizi yeni jenerasyona sunarken” Bu Albüm, 20 Yıldır Şarkılarımı Dinlemekten Hiç Vazgeçmeyen Ve Bu Duyguyla Beni Yüreklendiren, Kıymet Verdiğim Herkes İçin…” diyen Candan Erçetin, dinlemekten vazgeçemediğimiz “Silemezler Gönlümden”, Avuçlarımda Hala Sıcaklığın Var”, “Ben Gamlı Hazan”, “Ölürsem Yazıktır”, “Ne Senin Aşkına Muhtaç”, “Rüzgar Kırdı Dalımı”, Unuttun Beni Zalim”, “İçin İçin Yanıyor”, “Karam”, “Erkilet Güzeli”, “Bilal Oğlan”, “Vardar Ovası” gibi klasikleşmiş 13 şarkıyı yeniden yorumladı.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Candan Erçetin – Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Candan Erçetin – Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Candan Erçetin – Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Candan Erçetin – Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun Şarkı Sözleri

Öyle Dudak Büküp Hor Gözle Bakma
Birak Küçük Dağlar Yerinde Dursun
Çoktan Unuturdum Ben Seni Çoktan
Ah Bu Şarkilarin Gözü Kör Olsun
Güzelsen Güzelsin Yok Mu Benzerin
Goncadir Ilk Hali Bütün Güllerin
Aklimda Kalmazdi Yüzün Ellerin
Ah Bu Şarkilarin Gözü Kör Olsun
Bir Gülüşün Var Ki Kaş Çatar Gibi
En Sicak Sözlerin Azarlar Gibi
Hiç Bağlanir Miydim Çocuklar Gibi
Ah Bu Şarkilarin Gözü Kör Olsun
Sonunda Tuz Bastim Gönül Yarama
Nice Dağlar Koydun Nice Arama
Seni Terkedip De Gitmek Var Ama
Ah Bu Şarkilarin Gözü Kör Olsun

Candan Erçetin – Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz