Şarkı Sözleri
Can Mutlu - Yalnızlığın Yok Tedavisi Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Can Mutlu - Yalnızlığın Yok Tedavisi Şarkı Sözleri

Can Mutlu – Yalnızlığın Yok Tedavisi Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Can Mutlu’nun, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Düş Sahte” albümünde yer alan “Yalnızlığın Yok Tedavisi” isimli şarkısı, video klibiyle netd’de yayında.

Yaz boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Yalnızlığın Yok Tedavisi tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Can Mutlu – Yalnızlığın Yok Tedavisi şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Can Mutlu – Yalnızlığın Yok Tedavisi şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Can Mutlu – Yalnızlığın Yok Tedavisi Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Can Mutlu – Yalnızlığın Yok Tedavisi Şarkı Sözleri

Biliyorum Yeminler Etmedin Yalandan
Bir Kez Sevmedin Görüyorum
Benim Değilsin Duyuyorum Sus Duyuyorum
Özledim Daha Gitmeden Titriyorum
Son Kez Dokun Sarılıyorum
Bu Son Kokun Anlıyorum Ve Ağlıyorum
Kutla Zaferini Zamanı Geldi
Kaybettin Beni Bitti Sevgili
Göz Yaşimda Kal
Gururunla Kal
Kutla Zaferini Zamani Geldi
Kaybettin Beni Bitti Sevgili
Göz Yaşimda Kal
Gururunla Kal

Can Mutlu – Yalnızlığın Yok Tedavisi Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz