Şarkı Sözleri
Birol Topaloğlu - Rize Horonu Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Birol Topaloğlu - Rize Horonu Şarkı Sözleri

Birol Topaloğlu – Rize Horonu Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Birol Topaloğlu’nun, “Karedeniz’e Kalan” Albümünde yer alan “Rize Horonu”  isimli şarkısı Kalan Müzik etiketiyle yayımlanan yayında.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekanlarında bol bol duyacağımız Rize Horonu tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Birol Topaloğlu – Rize Horonu şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Birol Topaloğlu – Rize Horonu şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Birol Topaloğlu – Rize Horonu Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Birol Topaloğlu – Rize Horonu Şarkı Sözleri

Dereyim Geliyorum
Balık Getiriyorum
Sevdaluktan Kim Ölmüş
İşte Ben Ölüyorum

Oyi Oyi Mu Ṕare
Mu Ṕa Do So Vidare

Dinle Dere Sesini
Sanki Bir Şey Der Gibi
Eskiden Sever İduk
Şimdi Olduk El Gibi

Oyi Oyi Mu Ṕare
Mu Ṕa Do So Vidare

Karayemişun Dali
Yere Damladi Bali
Yedi Kat Yere Insun
Sevduğumun Ikbali

Oyi Oyi Mu Ṕare
Mu Ṕa Do So Vidare

Birol Topaloğlu – Rize Horonu Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz