Şarkı Sözleri
Bengül - Kim Bu Kadın Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Bengül - Kim Bu Kadın Şarkı Sözleri

Bengül – Kim Bu Kadın Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Bengül‘ün, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan “Kim Bu Kadın” albümünde yer alan “Kim Bu Kadın” isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik’te.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Kim Bu Kadın tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Bengül – Kim Bu Kadın şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Bengül – Kim Bu Kadınşarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Bengül – Kim Bu Kadın Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Bengül – Kim Bu Kadın Şarkı Sözleri

Kim Bu Kadin Rüzgar Gibi Esen Bir Anda Dinen
Kim Bu Kadin Dalga Gibi Vuran Bir Anda Duran
Kim Bu Aynada Ki Yara
Ben Esmem Ki Bu Kadar Zaman
Hayallerim Döner Soğuk Bir Yerden
Ilk Çiğliğimdan Bu Yana Ağlarim Neden

Kim Bu Aynada Ki Yara
Ben Etmem Ki Bu Kadar Ziyan
Ümitlerim Beter Soğuk Bir Renkten
Ilk Çiğliğimdan Bu Yana Ağlarim Neden

Bengül – Kim Bu Kadın Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz