Şarkı Sözleri
Aziz - Efso Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Aziz - Efso Şarkı Sözleri

Aziz – Efso Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Aziz‘in,  Vevo Müzik etiketiyle yayınlanan “Efso” isimli tekli çalışması video klip ile yayında.

Yaz boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Efso  tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

TV8’de ekranlara gelen O Ses Türkiye yarışmasına 17 yaşındaki Aziz Kiraz damgasını vurmuştu. Yine seslendirdiği Isabel şarkısıyla sergilediği performans tüm jüriyi büyülemişti. Isabel adlı opera ile dört jüri üyesini birden döndüren Aziz Kiraz’ın sürprizi, Ebru Gündeş şarkılarını seslendirmesi oldu. Annem İçin ve Araftayım şarkılarını da seslendiren Aziz Kiraz’ın seçimi Hadise’den yana olmuştu.

Henüz 18 yaşında olmasına rağmen sahne duruşu ve sesiyle yeteneğini ispatlayan Aziz, şimdiden büyük bir takipçi kitlesine sahip.

Jülide Güngör yönetmenliğinde Beykoz Kundura Fabrikası’nda çekilen ‘Efso‘nun söz ve müziği Alper Narman ve Onurr (Onur Özdemir)’a ait Efso’nun düzenlemelerinde ise Osman Çetin imzası bulunuyor.

O Ses Türkiye’de Aziz’in jüri üyesi olan Hadise’de sosyal medya hesabı üzerinden Aziz’in yeni parçası ‘Efso’yu takipçilerine duyurdu.

Aziz – Efso , şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Aziz – Efso şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Aziz – Efso Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Aziz – Efso Şarkı Sözleri

Aramadın Sormadın Zor Geliyor
Değecek Bir Taş Değil Kalp Kırıyor
Ona Şüphem Yok Seni El Bozuyor
Bu Kafa Taktı Mı Tam Takıyor

Dolmuyor Boşluğun
Şarjını Aldın Gittin
Fırtınam Süt Liman
Ortamı Yıktın Gittin

Yokluğun Her Yere
Kin Geceme Siniyor
Bu Sözümü Bir Kenara Yaz

Bir Rahat Vermedi Aşk Acisi
Kuzeydeki Buzullarin Kötü Cadisi
Günü Gelecek Efso Bir Romans Gibi
Ağlama Ağlama
Gün Gelecek Ve Çikacak Acisi

Bir Rahat Vermedi Aşk Acisi
Kuzeydeki Buzullarin Kötü Cadisi
Günü Gelecek Efso Bir Romans Gibi
Ağlama Ağlama
Gün Gelecek Ve Çikacak Acisi

Aziz – Efso Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz