Şarkı Sözleri
Aslı Demirer - Lodos Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Aslı Demirer - Lodos Şarkı Sözleri

Aslı Demirer – Lodos Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Aslı Demirer’in “Dünyanın En Aşk Yeri” albümündeki  Lodos “Akustik Versiyon” isimli şarkısı  GTR Müzik kanalında yayınlandı.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Lodos tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Aslı Demirer – Lodos Şarkı Sözleri şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Aslı Demirer – Lodos Şarkı Sözleri şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Aslı Demirer – Lodos Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Aslı Demirer – Lodos Şarkı Sözleri

Hani Alışkanlık
Hani Vazgeçene Kadar
Hani Bitti
Hani Kolunu Dayadığın
Gittiğinde Koklamak İçin Çırpındığın

Herkes Bilir Kimse Bilmez
Hani Muallak
Keşke Rüya Olsa
Gidiyorum Dediğin
Tersine Çıksa
Ter İçinde Uyansam

Kötü Anılar Biriktiriyorum
Unutmamakla Sınandiğim
Dönsen Siğinsam Sana
Yaralarima Sarilsan
Unutsam O Geceleri
Kokun Alip Götürse
Lodosla Her Şeyi

Aslı Demirer – Lodos Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz