Şarkı Sözleri
Ali Bayar - Daim Kış Olmaz Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Ali Bayar - Daim Kış Olmaz Şarkı Sözleri

Ali Bayar – Daim Kış Olmaz Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Ali Bayar’ın, Fono Müzik etiketiyle yayınlanan “Daim Kış Olmaz” isimli şarkısı, video klibiyle MuzikPlay’de.

Yaz ve kış boyunca radyolar ve eğlence mekânlarında bol bol duyacağımız Daim Kış Olmaz tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

Sözleri ruhsati’ye, müziği Ali Bayar’a ait olan bu çalışmanın düzenlemesi de Sivas-Divriği kökenli müzisyenin kendisine aittir.

Günümüzde genç olup da kendi kültürüne sahip çıkmak, onu özümsemek ve yaşatmaya çalışmak az rastlanır bir şey oldu artık. Melodinin, bir dert anlatmanın, kaygılar gütmeden samimiyetle müzik yapmanın pek olmadığı bir zamane içindeyiz. Sadece sound derdine düşenin bir dert anlatmaya neden ihtiyacı olsun ki? Bu anlamda, geleneksel müziğimize samimiyetle katkıda bulunmaya gönül verenlerin yeri ayrı olmalı her daim.

Bir beste olduğu halde, sanki yüzyıllardır çalınıp söylenen bir türkü izlenimi veren bu çalışma, ozanlık geleneğine, ozan olmaya ciddi bir adım aynı zamanda. bağlama, cura, kopuz gibi sazlara da hakim olan ali bayar, dileriz ozan olma yolunda attığı bu ilk adımla kendi yoluna koyulur ve nice güzel türküler, yorumlar kazandırır bizlere.

Ali Bayar – Daim Kış Olmaz şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kuracak kaliteli bir şarkı.

Ali Bayar – Daim Kış Olmaz şarkısı sevenleri ve takipçilerinden diğer şarkıları gibi tam not almayı başarır. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin.

Ali Bayar – Daim Kış Olmaz Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Değerli müziksever arkadaşlarımız,

Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Ali Bayar – Daim Kış Olmaz Şarkı Sözleri

Daim Kış Olmaz Devri Alemdir
Hazer Kıl Sevdiğim Yaz Var Ucunda
Elbet Ayrı Düşen Bir Gün Kavuşur
İkrarımızda Bir Söz Var Ucunda
Yaralım Göz Göz Oldu Elleme
Siyah Zülfü Gülyüzüne Telleme

X2
Bu Gurbetin Ardı Gelmez Belleme
Bir Sebep Halk Olur Az Var Ucunda

Yavruyu Sorarsan Hilal Kaşlıdır
Eşinden Ayrılmış Gözü Yaşlıdır

X2
Muhabbet Dediğin İki Başlıdır
Tahammül Var Olunmaz Göz Var Ucunda

Bu Sırrımız Her Adama Denilmez
Böyle Ömür Geldi Geçti Sayılmaz

X3
Ey Ruhsati Bu Dünyaya Doyulmaz
Ve Lakin O Arşın Bez Var Ucunda

Ali Bayar – Daim Kış Olmaz Dinle

Yorumlar

  1. Serdar dedi ki:

    Bir sebeb halk olur az var ucunda

Yorum Yaz