Şarkı Sözleri
Aleyna Tilki Sen Olsan Bari Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 7

Aleyna Tilki Sen Olsan Bari Şarkı Sözleri

Aleyna Tilki Sen Olsan Bari Şarkı Sözleri ve müziği Ersay Üner’e şarkının düzenlemesi Ozan Çolakoğlu’na ait. Aleyna Tilki’nin 2017 yeni şarkısı Sen Olsan Bari‘nin en dikkat çeken tarafı hiç kuşkusuz klibi olacağa benziyor ve klip yönetmeni koltuğunda da Serdar Börcan oturmuş.

Sen Olsan Bari şarkısının ilk teaser’ı yayınlanır yayınlanmaz Aleyna Tilki hayranlarınca büyük ilgiyle karşılandı. Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama şarkısı ile ulaştığı bu başarı şöhreti 2. tekli şarkı çalışması olan Sen Olsan Bari şarkısıyla da sürdürebilecek mi çok merak ediyoruz.

Aleyna Tilki Sen Olsan Bari Şarkı Sözleri henüz yayınlanmadı teaser klibini izleyen hayranlarının ortak görüşlerinde biri klibin Melanie Martinez tarzında olduğu ve onun kliplerinde esinlendiği oldu. Aleyna Tilki klibi esinlenmiş olsun yada almasın anlaşılan o ki Türkçe kliplerde görmeye alışık olduğumuz türden bir klip olmadığıdır. Umarız bu genç yaşına rağmen şöhret basamakların ışık hızıyla tırmanın Aleyna Tilki Sen Olsan Bari şarkısıyla da yükselişini sürdürür ve piyasada ki her yıl neredeyse aynı şarkıları yapan abi ve ablalarına örnek oluşturur.

Aleyna Tilki 2017 son tekli çalışması Sen Olsan Bari şarkısı dinlemek için biraz  daha sabırlı olmamız gerekecek çünkü henüz şarkının teaser klibi yayınlandı ve bunun 2 teaser takip edeceği öne sürülüyor.

Aleyna Tilki Sen Olsan Bari şarkı Sözleri İndir

Aleyna Tilki Sen Olsan Bari Şarkı Sözleri

 Çaldığın o kalbi yerine koy lütfen
Eğer hislerinden pek emin değilsen
Aradığın aşksa en güzelinden
O zaman başka açarım kapıları hazırım dünden

O sen olsan bari sen olsan bari
O sen olsan bari sen olsan bari
Hazırım diyorum dünden düşmüyorsun dilimden
Olan olmuş zaten o sen olsan bari

Bendeki bu sihri keşke görebilsen
İnan oynatırdın aklını yerinden
Aradığın aşksa en özelinden
O zaman başka açılır kapılar buyurun önden

Aleyna Tilki

Sitemizde sanatçıya ait toplam 3 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

  1. Selin dedi ki:

    Teşekkürler 🙂

Yorum Yaz