Şarkı Sözleri
Serkan Kaya - Kalbim Senin Hala Şarkı Sözleri - Şarkı Sözleri | Şarkı Sözü
Beğen 0

Serkan Kaya - Kalbim Senin Hala Şarkı Sözleri

Serkan Kaya – Kalbim Senin Hala Şarkı Sözleri…

Türkiyenin en iyi ve en güncel şarkı sözleri sitesinden merhabalar.

Türkiye’de bitti denilen ‘Arabesk” müziğe yeniden hayat veren isim olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Serkan Kaya “Kalbim Senin Hala” şarkısının çekimleri için mikrofon başına geçti.

Son yıllarda arka arkaya çıkardığı harika şarkılarıyla dinlenme rekorları kırarak Arabesk müziğin en üretken isimlerinden biri haline gelen Serkan Kayan “Kalbim Senin Hala şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Serkan Kaya yaptığı müziği ”Modern Arabesk” olarak tanımlıyor. Kalbim Senin Hala şarkısına son yılların en kaliteli arabesk şarkılarından biri demekle haksızlık etmiş olmayız. Ki şarkı dijital platform Youtube de 4 milyon gibi rekor bir rakama ulaştı. Şarkıcıyı dinleyelerin kim varsa kendisini duayen İbrahim Tatlıses’e benzetiyor. Türkiyenin en iyi sesine benzetilmek ise ayrı bir övünç kaynağı.

Serkan Kaya, “Kalbim Senin Hala” şarkısı Poll Production etiketiyle 16 Mart 2015  Youtube ile sevenleriyle buluştu.

Serkan Kaya – Kalbim Senin Hala Şarkı Sözleri, şarkısı kısa sürede dijital müzik platformlarında en çok indirilen ve dinlenenler arasında ilk sıralara yükselerek müzik severlerin gönlünde taht kurdu.

Serkan Kaya – Kalbim Senin Hala şarkısı sevenleri ve takipçilerinden tam not almayı başardı. Bu güzel şarkıyı dinleyin, dinletin, eğlenin.

Serkan Kaya – Kalbim Senin Hala Şarkı Sözleri, Sizleri yormamak adına şarkının video ve sözlerini aşağıda paylaşıyoruz. Herkese keyifli okuma ve dinlemeler. Yorumlarınızla şu güzel şarkıyı süslemeye ne dersiniz?

Bir takipçinin şarkı hakkındaki güzel bir yorumu; İbrahim Tatlises’i sağlığı yerinde iken çok severdim. Ondan sonra ikinci sevdiğim isim. Süper ses helal olsun…

Değerli müziksever arkadaşlarımız,
Sitemizde en yeni ve hit şarkı sözlerini bulabilirsiniz. Sanatçılar hakkında bilgi edinebilir ve tüm parçalarını dinleyebilirsiniz. Sizlerin yorumları bizim için çok değerli ve takdire şayendir. Sizlere daha iyi ve kaliteli içerik sunmamız için tavsiye ve şikayetlerinizi bekliyoruz. sozleridinle.net olarak güncel kalmaya devam ediyoruz. Sizler için buradayız! Takipte Kalın. MÜZİKLİ GÜNLER DİLERİZ…

Serkan Kaya – Kalbim Senin Hala Şarkı Sözleri

Bir gün olur da beni anarsan eğer
Beni en sevdiğin hatıralarınla an emi
Vazonda çiçekler bir bir solunca
Sana verdiğim gülleri hatırla emi

Sen insanın başına gelecek
En güzel şeysin bilmiyorsun
Bütün belalarım senin gibi tatlı
Dilerim senin gibi güzel olsun

Kalbim senin hala bilmelisin
Yüreğimde yazılmış silinmezsin
Öyle bağlanmışım ki ben sana
Allah’ın bana bir emanetisin

Serkan Kaya – Kalbim Senin Hala Dinle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz